Login:
Heslo:
 

1. kolo Distanční ligy jednotlivců přineslo krásná čísla

26.02.2015

Premiérový den "Distančky" v Pardubicích nastal v neděli 22.02.2015 v 17 hod. Sešli se hráčky a hráči přesně do dvou lig po 8 účastnících, ti byli seřazeni podle svých průměrů v Turnajovém žebříčku ČBA a mohlo se tedy rovnou začít...

Liga A: že v této lize to bude skutečně na ostří nože, to naznačovala již jména přihlášených. A skutečnost to jenom potvrdila. Mazací model podpořil krásná čísla a vysoké průměry všech bez rozdílu. Denis Kinc začal soutěž prohrou. V duelu byl lepší Robin Mucha. Ovšem nutno říci, že to byla Denisova v tento den poslední prohra. Proto je se 12ti body a neuvěřitelným průměrem přes 221 na čele ligy A. Druhé místo zabral Adam Vondráček díky lepšímu průměru přesd Vláďou Pitašem, oba mají na kontě 10 bodů, tedy 2 prohry. Adama prohrál jednak s Denisem a jednak s Vláďou Pitašem. Vláďa kromě Denise nezvládl ještě Danu Hanušovou. Ta zůstala se 6ti body na 4. místě, ovšem pozor, od 4. do 8. místa je stav velice vyrovnaný. Zatím ligu A po prvním hracím dni uzavírá Fanda Brokeš. Ovšem rozhodnuto není nic, odvety mohou vše překopat a do ligy B poslat prakticky kohokoliv. Snad je první trojice má opticky více klidu, ale přece jenom, i v odvetách má každý k dispozici až 14 bodů. Kolik si jich kdo nechá a kolik odevzdá, to bude zajímavé sledovat. Nejvyšší nához dne má Denis Kinc a v dámách Dana Hanušová. 

Liga B: nižší liga B, což je ovšem dáno dlouhodobým průměrem, nikoliv aktuálními náhozy, je neuvěřitelně vyrovnaná. Dva hráči na čele mají 10 bodů a další tři 8 bodů. Smolíčka si dneska přivlastnila jen Anička Brokešová, která s průměrem přes 161 neutrhla ani bodík. To takový Roman Křivánek se vstupním průměrem 137 nasbíral bodů 8. A v tom je krása této ligy... je třeba vyhrát a je jedno na jaký nához. průměr hraje roli až při bodové shodě. Tabulku vede Eva Kincová, na horší průměr je druhý Milan Jindřišek a třetí Mirka Lebrušková.  Odvety tedy budou velice napínavé, roli bude hrát doslova každý bodík. Faktem ovšem je, že prozatím z ligy B, než se naplní liga C, není kam spadnout. Tím se ale podle našeho názoru ale nikdo utěšovat nebude.

Dokumenty