Login:
Heslo:
 
1. turnaj BOWLINGZONE CLUBU 2015 vyhrál Denis Kinc - více

1. turnaj BOWLINGZONE CLUBU 2015 vyhrál Denis Kinc

26.02.2015

Hráčem měsíce se stali v juniorech Šimon Vondráček, ženy Dana Hanušová a v mužích Denis Kinc !

Další z turnajů klubu měl opět jiný formát a tentokrát vyřazovací až do konce.

Specialitou bylo, že nejlepší hráč kvalifikace si mohl po celou účast až do svého setrvání v turnaji vybírat svého protihráče !!! Tohle se nikde na světě opravdu nehraje. :-)

V juniorské kategorii se díky chřipkovým nepřítelům mohlo účastnit pouze zlomek hráčů, tedy 3. Nejlepším z těchto tří byl Šimon Vondráček o pouhých 11 kuželek před Ondřejem Prekopem a třetí byl nejmladší z klanu, Robin Vondráček.

V základní skupině dospěláckého turnaje byl nejlepší host, Olda Jadrný. ( host proto, že si spletl den, původně chtěl jít na BZ CUP ) Protože jsme hodní a nechtěli jsme vidět Oldovi uplakané oči, tak jsme ho nechali s námi hrát.

Skoro platilo, za dobrotu na žebrotu. Olda vyhrál kvalifikaci a po té odstřeloval jednoho soupeře po druhém až..... na zabijáka favoritů Milana Jindřiška, který ho v semifinále o 28 kuželek bez HDC vyřadil .

V semifinále také skončila nejlepší žena, Dana Hanušová, která těsně prohrála s Denisem Kincem.

Musím říci, že ale finále Kinc - Jindřišek bylo úžasné.

Po semifinálových nervózních hrách se hráči uklidnili a i když Denis od začátku diktoval tempo, tak Milan statečně sekundoval a byl z toho krásný souboj  268 - 223 pro Denise.

Na příští klubový turnaj, který proběhne  23.3., bude zase připraven jiný atraktivní turnajový model.

AVX
Dokumenty