Login:
Heslo:
 

24 hodinový marathone vyhráli domácí Bowlingzone !!!

13.07.2015

V konkurenci dalších 7 družstev ( z toho 1 zahraniční :-) ) to na začátku nevypadalo na jednoduchou obhajobu z loňského roku.

Navíc ještě přijeli medailisté ze světových her z Jižní Koreje ( Věra Macháčková a Josef Gruncl ) s celým družstvem BLINDS.

Nakonec Pepa Gruncl urval pro sebe nejvyšší nához ( 257 ) a Věrka urvala pro svého manžela v losování úpně novou kouli Storm.

Již od začátku bylo vidět, že letošní ročník proti loňskému je více ve sportovním duchu a také většina hráčů tomu přizpůsobila svoji životosprávu a pila o trochu méně než loni. A bylo to znát nejenom ze vzájemného hecování ale také v upozorňování, že někdo hraje pomalu, že už chtějí zase hrát atd.

Někteří mě dokonce oslovili ( po půlnoci prvního dne ), jestli když nehrají nemohou vedle alespoň trénovat. Překvapili mě, ale v rámci turnaje a rovných podmínek to samozřejmě nešlo. Ráno už nechtěl trénovat nikdo....

V celkovém pořadí družstev se po prvních hrách měnilo jen málo, největší boje a přesuny byly na 3. - 7. místě, kde se pořadí několikrát lehce promíchalo. To v kategorii jednotlivců se měnilo pořadí každou hrou.

Celkově tedy krásné 8. místo udržel tým Šikovné JRČ, který by určitě získal cenu za nejveselejší družstvo, kdyby se udělovala.

Na 7. místě skončilo polorodinné družstvo Sněženky a Machři, které přišlo o vyšší příčku až v poslední hře celého marathonu !! Chybělo jim 14 kuželek , což je v řádu čísel 0,0071%.

A ti co jim to vzali, i když musíme přiznat, že celou dobu byli na 6.místě, byl složený tým Kujebáků, kteří pravděpodobně hráli nejrychleji ze všech.

5. místo a BLINDS, co dodat, skvělé umístění, když vezmeme v potaz, že všichni jsou více či méně zrakově postižení a v týmu s nimi hrál ( a byl počítán ) také úplně slepý Michal Krch. Gratulujeme !

Na 4. místě moraváci - ostraváci a okolí, BOLIJE TEam  , kteří pokukovali po 3. příčce, jednu chvíli měli ztrátu 34 kuželek, ale nakonec jim soustředěný výkon nestačil. Ale i tak pěkný výkon na to, že hráli maraton u nás poprvé !

PARTA HIC opět překvapila, zase hráli v nejmenším složení ( 6 hráčů ) a zase se zlepšili a po právu jim patří 3.místo, pokud to takhle půjde s nimi dál, tak za rok za dva či 10 už budou na vrcholu :-)  Vážně skvělé výkony !

HUNGARY po loňském 2. místě chtěli více, ale ani tentokráte nezlomili bojovného ducha domácích Bowlingzone a v pohodě dokráčeli zase ke 2. místu. Možná příště......

V jednotlivcích byl také obrovský boj a poslední hry rozhodli o tom, že o 0,2 průměru byl nejlepším hráčem maratonu DENIS KINC. ( 191,15 )

Nejlepší ženou se stala Ivana Hepová ( 167,00 ), i když také do posledních her měla jen malý náskok, který udržela.

Celkově bylo sraženo 165.577 kuželek, ale hlavně, hlavně jsme si to skvěle užili !!!

Tak příští rok na 24 H Marathone nashle....


Dokumenty