Login:
Heslo:
 

BOWLINGZONE 12H MARATHONE- schozeno 104 307 kuželek !!!!

07.04.2015
12 hodinový maraton proběhl ve velkém stylu..............

Již od rána někteří hráči tlačili na pilu a výkony byly opravdu skvělé, Karel Kutil hned druhou hrou nahrál 267 a dlouho to byl nejlepší nához turnaje. Karel měl také na začátku průměr přes 240 kuželek na hru.

Ale s přibývající únavou už to nebylo tak horké a mnoho hráčů hrálo úsporný bowling, aby vydrželo až do konce.

Na čele však zuřila velká bitva mezi domácími Bowlingzone a pražskými Hungary. Po 4 hrách vede Bowlingzone, po osmi o kuželku Hungary atd.

Na konec ale bylo šťastnější a o kousek lepší domácí družstvo Bowlingzone, které ke konci uhájilo náskok 197 kuželek, i když na konci nasazovalo silné sestavy, aby o svůj malý náskok nepřišlo.

Hungary totiž na konci hrálo opravdu výborně, leader Laďa Švec hrál 246,246, 201 a zakončil 256. A celé družstvo mělo v posledních 4 hrách tři šestistovky. Ale ani to nestačilo a Hungary skončili na 2.místě.

Třetí místo si odváží družstvo Legend, které bylo nejvíce povzbuzující družstvo maratonu. Jinak to ani nešlo, když jsou v týmu taková esa jako Jarda Gurovič, Dana Hanušová, Blanka Hanusíková, Karel Kutil......

Ale neměli to lehké, pro mě velké překvapení, Parta HIC hrála výborně a v průběhu maratonu byla už i na třetím místě. A to odehráli celý maraton ve 4 hráčích ! Takže po zásluze 4 místo a velká gratulace.

Jediné celoženské družstvo skončilo na 5. místě, Pražské Fuchtle na začátku hledali formu, ale od poloviny turnaje už hráli velmi dobře a celkem v pohodě si pozici udržovali.

Klobouk dolů před nejstaší účastnicí marathonu, Blankou Duškovou, která jako srdce týmu Sněženky a machři vydržela až do konce. Velký obdiv, Blani, a v podstatě rodinný tým vybojoval pěkné 6.místo.

Jediní úplní amatéři, Vetřelci z Vysokého Mýta, mimo jiné nejrychlejší družstvo maratonu, vybojovali skvělé 7.místo. Po jejich příjezdu byli udiveni, kde jsou teda ty koule, že svoje nemají. Koule se našly a pěkné výkony také.

Na lepší umístění myslelo před začátkem Šikovné JRČ, bohužel mužská část týmu neměla úplně svůj den. Ale ženská část týmu zase držela a tak bylo 8. místo jen o kousek. Na druhou stranu je to družstvo fajn a pohodových lidí a i tak si maraton užili.

Poslední skončilo družstvo LINDAB, úplní amatéři, kteří chtěli svoji formu naladit alkoholem, bohužel se jim to nepodařilo, mělo to opačný efekt. Nicméně byli veselí a hraví...........

Nakonec nejlepší nához pro sebe urval Jirka Harašta z Bowlingzone, skvělých 279.

Nejlepší ženou byla Blanka Hanusíková, i když jí na záda pěkně dýchala Eva Kincová, která 3/4 maratonu tuto soutěž vedla.

Celkově nejlepší hráč maratonu dostal oblíbenou cenu, zlatý traktor, který se jen tak nikde nedostává. Na tuto cenu bylo potřeba nahrát 209,27 průměr, což je v maratonu obrovské číslo.
Jediný který to dokázal byl Fanda Tesař a tedy odjel domů zlatým traktorem.

12H BOWLING MARATHONE je za námi a už teď připravujeme velkého bratra 24H Bowling Marathone, který proběhne ke konci června nebo začátkem července.

STRIKE ZDAR

AVX
Dokumenty