Login:
Heslo:
 

BOWLINGZONE CLUB hráčka měsíce Marie Horáková, hráč měsíce Roman Dvořák a junior měsíce Nikola Kratochvílová

20.11.2014

Klubový turnaj byl ve znamení Bonus Game, kterou jste mohli hrát, ale také nemuseli.

Ale od začátku, junioři předvedli krásné výkony a poprvé cenu nezískal Dominik Kratochvíl, ale jeho sestra Nikola, která je po zásluze klubovým juniorem měsíce. Na druhém místě jen o 22 kuželek skončila také dobře hrající Andrea Mazalová a třetí Dominik Kratochvíl. Ale ani ostatní junioři nehráli špatně a je vidět že těm starším budou brzy šlapat na paty.

V herním systému turnaje jsme odehráli 4 kvalifikační hry a 3 finálové, kde ti nejlepší dostali nejlvyšší bonusy. Po sečtení výsledků se mohl každý rozhodnout, jestli bude nebo nebude hrát Bonus Game. Tato doplňková hra znamená, že průměr z finále včetně bonusů se vezme a zprůměruje s touto doplňkovou hrou. Takže pokud máte průměr 160 a v doplňkové hře hodíte 240, jste najednou na průměru 200. Ale....... pokud by jste hodili 120, tak jste rázem na průměru 140.

Vedoucí muž Roman Dvořák ani Marie Horáková toto nepodstoupili a .... udělali dobře. Je pravda, že Roman měl velký náskok a zatím druhý Denis Kinc by musel hodit 249 a to se ukázalo nad jeho síly. Naopak hodil 157 a propadl se na třetí místo. Na druhé se díky bonusové hře 191 dostal Milan Jindřišek.

U žen to tak jednoznačné nebylo a s bonusovou hrou 197 útočila Lenka Nováková na hráčku měsíce. O kousek jí to nesatčilo a skončila druhá a na třetím Lenka Dvořáková.

Takže přístí měsíc v klubu zase budeme hrát o hráče měsíce !!!!

AVX
Dokumenty