Login:
Heslo:
 

BZ SENIOR OPEN - osmý díl vyhrála Dana Hanušová

11.08.2014

Ve finále nebylo co řešit, Dana Hanušová všem ukázala ……… 269

V neděli se odehrál  8. turnaj ze série BOWLINGZONE SENIOR OPEN na herně Bowlingzone v Pardubicích a bylo se na co koukat, především finálový výkon Dany Hanušové bylo skvělý.

Turnaj byl plný zvratů a hlavně semifinálové a finálové boje byly někdy na ostří nože, protože v nich mnohdy rozhodoval jen handicap !

Kvalifikaci na 6 her suverénně ovládla Marie Frýbortová  ( 207,5 ) jen těsně před Danou Hanušovou a Blankou Hanusíkovou.  V tu chvíli dámy ovládly celou kvalifikaci.

V semifinále se pánové vzpamatovali a po Daně Hanušové, která byla skvělá i v semifinále se na pomyslnou bednu dostali také druhý Josef Bešík a třetí Mirek Sejkora.

Vyřazovací boje je ale jiná soutěž, nervozita zde hraje svoji roli ! To poznal i Mirek Sejkora, když ho ve vyřazovacích bojích o 51 bodů vyřadila ze 14. místa postupující Marie Frýbortová. O handicap také postoupil Stanislav Nejezchleba s Blankou Hanusíkovou a Vladimír Pitaš s Jiřím Egertem.

V superfinále může být vše jinak, protože se hraje pouze na 1 hru. Ale nebylo. !

Dana Hanušová skvělou hrou 269 bez handicapu nenechala nikoho na pochybách, že právě ona si přivezla nejlepší formu. Na druhém místě skončil na handicap postupující Stanislav Nejezchleba výbornou hrou 206 a třetí o kousek zpět Vratislav Kulhánek ( 203 ).

Superfinálové pořadí :

1.       Dana Hanušová

2.       Stanislav Nejezchleba

3.       Vratislav Kulhánek

4.       Vladislav Podzimek

5.       František Kučírek

6.       Marie Frýbortová

7.       Josef Bešík

8.       Vladimír Pitaš

Dokumenty