Login:
Heslo:
 
BZ ULTRA CUP a počtvrté vyhrál Ota Gutwirth - více

BZ ULTRA CUP a počtvrté vyhrál Ota Gutwirth

09.10.2014

Na mazacím modelu, který se hrál loni na USBC Masters padaly občas zajímavé sestavy ! Samozřejmě u mazacího modelu s 30,3 ml oleje ani nemůžeme čekat nic jiného.

A to se týká šech hráčů, i těch které jsme sledovali na záznamu právě z finále USBC, např. Wes Mallot měl pár krásných sestav těžkých na dohoz , stejně třeba jako Pavel Konečný :-)

Ale k turnaji, hned první hrou 238, což byl největší nához turnaje, Ota zavelel k útoku a po první hře prohlašoval, že už si jde koupit letenku do Ameriky. Po druhé hře 150, letenku zase vracel.

Kvalifikaci ale vyhrál s přehledem s průměrem těsně pod 200, druhý byl Jarda Turina ( 186,2 ) a třetí s  odstupem Josef Bešík ( 176,8 ).

Ve finále Ota nedal nikomu šanci, hrami 224 a 233 posunul svůj celodenní průměr na 206,86 a zaslouženě vyhrál. Ve finále 201 a 210, to byla velká výzva a po průměrné kvalifikaci se na druhé místo vytáhl Milan Jindřišek. A třetí stabilně hrající Jarda Turina s druhým největším průměrem turnaje.

Ocenění za nejnižší nához, aby si mohla zatrénovat, dostala Lenka Dvořáková, která s tímto těžkým mazáním jako začínající točenář statečně bojovala.

Další ULTRA tentokráte na těžkém krátkém mazání 34 stop a 25 ml oleje bude 22.10.

Strike zdar

AVX
Dokumenty