Login:
Heslo:
 

DENIS KINC vítězem prvního ročníku Distanční ligy jednotlivců

13.11.2015

Liga A: Jiří Harašta, Dana Hanušová, Eva Kincová, to jsou po prvním hracím dni hlavní kandidáti na prvenství v závěrečném kole letošní pardubické Distančky. První dva jmenovaní nasbírali 12 bodů, Eva 10 bodů. Jirka Harašta má o necelé 4 body lepší průměr, proto je první. Ještě to bude v odvetách zajímavé... Vedle obvyklé denní prémie je ve hře roční ohodnocení. Další hráči v pořadí mají sice také ještě šanci zasáhnout do bojů o příčky nejvyšší, ale to by museli hrát jak z partesu, nechtějí-li spoléhat na výpadky soupeřů.

ODVETY - FINÁLE: velmi zajímavé a dramatické boje se odehrály o posledním hracím dni, který rozhoduje o clekových vítězích a tím i prémiích. Dana Hanušová hrála s vysokým průměrem, avšak nezvládla 3 zápasy - s Denisem Kincem, s Evou Kincovou a s Františkem Brokešem. To rozhodlo o tom, že celkové prvenství utrhl Denis Kinc, jenž dnes neprohrál ani s jedním soupeřem. Gratulujeme! Dana Hanušová, ač má lepší průměr, tak obsazuje místo druhé. Třetí končí Jiří Harašta. Vedle denních prémií tak tito tři převzali i prémie roční. Místa 4. až 6. byla 14ti bodová a rozhodoval tedy průměr. Ten určil, pořadí Eva Kincová, František Brokeš, Mirka Lebrušková. Nejvyšší nához kola zahrál Denis Kinc (236), nejvyšší dámskou hru Dana Hanušová (235). Nejvyšší nához celého ročníku patří rovněž Denisu Kincovi (267) a nejvyšší nához dámsky rovněž Daně Hanušové (248). .

Liga B: zde si Milan Jindřišek vytvořil malý náskok v podobě 2 bodů před Markem Modřanským a tří bodů před Pavlem Konečným a Annou Brokešovou. Náskok to velký není a bude dost obtížné to udržet i v odvetách. I zde se samozřejmě hraje v závěrečném kole o roční prémii. Průměry jsou docela podobné a tak bude záležet na každém získaném bodíku, ale i na náhozech, které při bodové shodě rozhodují (průměr).

ODVETY: Milan Jindřišek potvrdil 1. místo ziskem 24 bodů a navíc i nejlepším průměrem ligy. Druhá Marie Horáková získala bodů 20 a třetí příčku za 18 bodů bere Marek Modřanský. Nejvyšším náhozem tohoto kola bylo 221 Anny Brokešové. I zde dva nejlepší získali své roční ceny a tři nejlepší denní prémie.

Poděkování patří všem hráčkám a hráčům, kteří se turnajové série zúčastnili, stejně jako centru Bowlingzone Pardubice a organizátorům jednotlivých dní.

Příští ročník bude otevřen v dohledné době. Přihlásit se může kdokoliv (přes obsazovačky na turnajové stránce), všichni budou seřazeni podle svého průměru a podle toho nasazeni do lig (jako obvykle v každé lize 8 hráčů). V příštím ročníku je jen jedna úprava propozic, po každém kole postupují a sestupují pouze 2 hráči, místo dosavadních tří. Jako novinka se připravuje +/- žebříček všech hráčů DLJ, který budebeden průběžně po celou příští sezonu. hráči zde budou získávat kladný bod za každý postup z ligy do vyšší, naopak záporný bod za sestup z ligy a kladné body za vysoké náhozy. Na konci ročníku pak bude vyhodnocena a odměněna trojice nejlepších bez ohledu na ligu. Vše bude zveřejněno v rámci Propozic pro ročník 2016.

Dokumenty