Login:
Heslo:
 

Distanční Liga jednotlivců - první serie je za námi, ligu A vyhrál Denis KINC

30.03.2015

Liga A: že v této lize to bude skutečně na ostří nože, to naznačovala již jména přihlášených. A skutečnost to jenom potvrdila. Mazací model podpořil krásná čísla a vysoké průměry všech bez rozdílu. Denis Kinc začal soutěž prohrou. V duelu byl lepší Robin Mucha. Ovšem nutno říci, že to byla Denisova v tento den poslední prohra. Proto je se 12ti body a neuvěřitelným průměrem přes 221 na čele ligy A. Druhé místo zabral Adam Vondráček díky lepšímu průměru před Vláďou Pitašem, oba mají na kontě 10 bodů, tedy 2 prohry. Adama prohrál jednak s Denisem a jednak s Vláďou Pitašem. Vláďa kromě Denise nezvládl ještě Danu Hanušovou. Ta zůstala se 6ti body na 4. místě, ovšem pozor, od 4. do 8. místa je stav velice vyrovnaný. Zatím ligu A po prvním hracím dni uzavírá Fanda Brokeš. Ovšem rozhodnuto není nic, odvety mohou vše překopat a do ligy B poslat prakticky kohokoliv. Snad je první trojice má opticky více klidu, ale přece jenom, i v odvetách má každý k dispozici až 14 bodů. Kolik si jich kdo nechá a kolik odevzdá, to bude zajímavé sledovat. Nejvyšší nához dne má Denis Kinc a v dámách Dana Hanušová.

Odvety: Denis Kinc má problém jménem Robin Mucha. Prohrál s ním v 1. hracím dni a světě div se, i v tom druhém. A aby to nebylo neajímavé, tak o jednu jedinou kuželku. Stejně jako minule, byla to i nyní jediná dnešní Denisova prohra. A tak se po zásluze stává Denis Kinc historicky prvním vítězem ligy A. Celkem 9 výher nasbírali shodně Vláďa Pitaš a Dana Hanušová, vlivem lepšího průměrem je Vláďa druhý a Dana třetí. Tento den byl poznamenán marody, ti byli hned tři. Ale Adam Vondráček se díky svému průměru v lize A udržel. Sestupují Blanka Hanusíková, Michal Plodík a Franta Brokeš. Podaří se jim návrat hned v dalším kole??? Nejvyšší náhozy zůstaly nepřekonány.

Liga B: nižší liga B, což je ovšem dáno dlouhodobým průměrem, nikoliv aktuálními náhozy, je neuvěřitelně vyrovnaná. Dva hráči na čele mají 10 bodů a další tři 8 bodů. Smolíčka si dneska přivlastnila jen Anička Brokešová, která s průměrem přes 161 neutrhla ani bodík. To takový Roman Křivánek se vstupním průměrem 137 nasbíral bodů 8. A v tom je krása této ligy... je třeba vyhrát a je jedno na jaký nához. průměr hraje roli až při bodové shodě. Tabulku vede Eva Kincová, na horší průměr je druhý Milan Jindřišek a třetí Mirka Lebrušková.  Odvety tedy budou velice napínavé, roli bude hrát doslova každý bodík. Faktem ovšem je, že prozatím z ligy B, než se naplní liga C, není kam spadnout. Tím se ale podle našeho názoru ale nikdo utěšovat nebude.

Odvety: liga B nebyla chorobami poznamenána, odehráno bylo za plného stavu. Eva Kincová a Milan Jindřišek své pozice udrželi, Eva ligu B vyhrává s 20ti body, Milan je druhý s 18ti body. Třetí až šesté (!) místo je 14ti bodové a tak nastupovalo druhé kritérium - průměr. A ten měl nejlepší Marek Modřanský a proto práve on s Evou a Milanem postupují do ligy A. Při pohledu na průměry v nejvyšší lize ale, zdá se, budou mít všichni dost těžkou úlohu, aby se tam udrželi. Ale samozřejmě, je to všechno otevřené a záleží jen a jen na nich, jak se se svými soupeři tam popasují. Zbylých 5 hráček a hráčů ve své lize B zůstává a jistě se o postup budou snažit ve druhém kole.

Dokumenty