Login:
Heslo:
 

Distanční liga jednotlivců ve třetím kole - prostě překvapení !

10.06.2015

Noví hráči se neumí chovat a protřelím to natřeli, hlavně v lize B, kde velkým herním přínosem a oživením byli Jirka Záhornický a Stanislav Nechvátal. A nemají úctu ani k legendám.... :-)

Liga A: bez prohry se neobešel nikdo, ale přece jenom zde máme menší překvapení, vede Eva Kincová s jedinou prohrou, v patách je jí se dvěma prohrami Milan Jindřišek a Blanka Dušková. Denisovi Kincovi se tentokrát dařilo méně, než tomu bývá zvykem, nicméně i se 3 prohrami se dá v dalším kole ještě docela pracovat. Nejvyšší nához 239 zahrál právě Denis. 

Liga B: "nová duše" Jiří Záhornický překvapila všechny ostatní účastníky ligy. Jiří prohrál jediný zápas a s 12ti body vede tabulku před Danou Hanušovou, která má na kontě 2 prohry. Třetí Fanda Brokeš vede smečku hráčů s hodně vyrovnanými šancemi do druhého kola. Tady se nedá mnoho předvídat, jen snad to, že pokud Jirka Záhornický zahraje stejně jako v prvním hracím dni, má postup do ligy A jistý. Nejvyšší nához ligy a vlastně celého kola o hodnotě krásných 247 totiž nezahrál nikdo jiný, než on.