Login:
Heslo:
 
FINÁLE ČR ABL DRUŽSTEV vyhrál po roce opět pražský REQUICK - více

FINÁLE ČR ABL DRUŽSTEV vyhrál po roce opět pražský REQUICK

19.01.2015

Finále družstev se poprvé v historii ABL hrálo v sobotu - do Pardubic přijelo všech 36 družstev a po dvou kvalifikačních hrách se týmy rozdělily do skupin po 4 týmech

Boje ve skupinách byly dramatické a nakonec nejlepší dvě družstva z každé skupiny postupovali dále. V semifinále se pak odehrály 2 hry a jako třetí hra se družstvům připočítal průměr ze všech odehraných her - tato část finále byla nejdůležitější, protože určila která družstva si zahrají A finále, B finále a kdo pojede domů.

Nejlépe si finále rozehrála družstva Requick a Fortunate, kteří čekali na další své 2 soupeře, těmi se stali LUKA Bowling HK a Bouleři.

Finále skvěle rozehrála dvě družstva Requick a LUKA Bowling HK, oba týmy zahráli přes 600 a na své soupeře si udělali cca. 50 bodů náskok a ten si nakonec udrželi. Z vítězství se přesně po roce radovali hráči z týmu REQUICK - evidentně jim pardubický bowling vyhovuje. Na druhém místě pak skončili LUKA Bowling z Hradce Králové a třetí místo obsadili další pražáci Bouleři. Čtvrtý finálový flek patří druhým východočechům ve finále - Fortunate. Vítězem B - finále se stalo severomoravské družstvo Kemenangan.

Domácí družstvo bohužel vypadlo ve skupině, kdy s trochou smůly nepostoupilo s nejvyšším počtem bodů 9 do semifinále.

Dokumenty