Login:
Heslo:
 
JACK DANIEL´S TOURNAMENT 2016 PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST, AMATÉRY, PŘÍCHOZÍ A DĚTI - více

JACK DANIEL´S TOURNAMENT 2016 PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST, AMATÉRY, PŘÍCHOZÍ A DĚTI

29.12.2015

JACK LIVES HERE ! :-)

Ve spolupráci s JACK DANIEL´S pořádáme celoroční turnaj pro všechny, kdo chtějí vyzkoušet bowling, občas si chodí zahrát, nebo jen tak, ze zvědavosti......a také pro děti.

Hrajeme o skvělé JACK DANIEL´S ceny, bowlingové koule, volné vstupy v hodnotách 5,4,3,2, a 1 tis. Kč a mnoho dalších cen !!!

Tohoto celoročně sledovaného turnaje se mohou zúčastnit pouze neregistrovaní, tzn., že ke hře nebude připuštěň žádný hráč bowlingu, který hraje ABL nebo nějakou soutěž pod havičkou České bowlingové asociace.

Takže ryze AMATÉRSKÝ TURNAJ !

JAk to bude fungovat ?

Kdykoliv si přijdete zahrát k nám bowling, ať už s dětmi, přáteli či rodinou můžete, si také zahrát kvalifikační hry do turnaje JACK DANIEL´S.

Do turnaje budou započítány 3 po sobě jdoucí hry, stačí jen obsluze říci, že tyto 3 hry budete hrát jako kvalifikační. U obsluhy bowlingového baru dostanete lístek na který si své 3 hry zapíšete. Po odehrání odevzdáte vyplněný lístek zpět obsluze.

Obsluha zkontroluje a zapíše do celoročního pořadí.

Za odehrání 3 kvalifikačních her zaplatíte pouze 100,-Kč ( mimo pronájmu dráhy ).

A skvělé je to , že vy můžete odehrát klidně každý měsíc 3 kvalifikační hry a do celoročního JACKOVA pořadí se vám bude počítat jen ta nejlepší kvalifikace !!!

Klidně můžete hrát i každý den.....

Každý měsíc bude aktualizován žebříček JACK DANIEL´S TOURNAMENT 2016 a bude k vidění vždy na www.bowlingzone.cz a nebo také vyvěšen v herně.

Do celoročního finále JACK DANIEL´S TOURNAMENT bude postupovat prvních 72 nejlepších hráčů, hráček a dětí.

Finále proběhne další leden a bude se hrát o opravdu skvělé ceny !!!!

Podrobné propozice turnaje jsou uloženy u obsluhy herny.

TAK AŤ VÁM TO VŠEM PADÁ , ZAĆÍNÁME 2.1.2016 !!!