Login:
Heslo:
 

Mistri ČR ABL se v Pardubicích stali Vlasta Eidernová a Jiří Uhlíř !!!!

19.01.2015

Letos poprvé se hrálo finále ČR jednotlivců místo soboty až v neděli a do Pardubic si našlo cestu plný počet hráčů. Jako vždy se hrálo ve dvou kategoriích muži a ženy. 

V kvalifikaci si všichni odehráli 6 her a nejlepších 16 hráčů a 8 hráček postupovalo do semifinále. Mazání bylo letos rozhodujícím článkem, někteří hráči si extrémně libovali a naopak některým to vůbec nešlo. Správnou kouli, správnou formu a dobrou náladu si na neděli schoval Jiří Uhlíř, který finále odehrál bezkonkurenčně a všem přítomným také ukázal jak vypadá PERFECT GAME 300 - za což si vysloužil dlouhý potlesk všech přítomných hráčů a diváků.

Ve finále se utkal s Michalem Richtrem z Brna, který dominoval kvalifikaci a pak i do závěrečných bojů postupoval z 1.místa - nakonec tedy 2.místo. Třetí skončil David Klein, který hraje na jihu Moravy, ale je to ostravák. Čtvrté místo si vybojoval nováček v soutěžích ABL Jiří Hindrák.  

Mezi ženami se sešlo ve finálové TOP 6 několik vítězek předešlých ročníků a tak se čekalo kdo z nich navýšší počet ABL titulů a nebo zda poprvé zvítězí Pavlína Vlčková, která se probojovala až do finálového zápasu o Titul. V tomto posledním zápase se sešla s Vlastou Eidernovou, která již 2x celý turnaj vyhrála a nakonec rozhodla její zkušenost a Pavlínu porazila, čímž získala již třetí titul ABL. Druhá tak skončila Pavlína Vlčková a třetí domácí Dana Hanušová.  

Všem hráčům gratulujeme za skvělé předvedené výkony !