Login:
Heslo:
 

Perník Bowling Cup vyhrála Dana Hanušová !

08.12.2014

Zahajovacího turnaje se zúčastnilo v 1. kvalifikaci 15 hráček a hráčů a ve 2. kvalifikaci 9 hráček a hráčů. Určitě není bez zajímavosti, že spolu soupeřily všechny hráčské generace - od nejmladší šestiletého Robina Vondráčka, až po nejstaršího Pepu Bešíka, který je ročník 1943, tedy 71 let. Rozdíl mezi nimi je 65 let. I proto je bowling tak úžasná věc...

V přiložené výsledkové listině jsou výsledky obou kvalifikací a obou semifinále, z nichž do finále 6. prosince od 11 hod postupuje celkem 13 nejlepších. 6 přímo z prvního semifinále, 6 přímo ze druhého semifinále a jedna na průměr.

Nejvyšší nához má zatím na kontě Dana Hanušová - 242, která také nasbírala v kvalifikaci a semifinále ze všech nejvíce bodů.


Ve finále v sobotu 06.12.2014 Dana Hanušová potvrdila své prvenství a 1. turnaj série vyhrála. Druhý skončil Adam Vondráček z místního centra a třetí místo obsadila Blanka Hanusíková. Gratulujeme!

Všichni účastníci dostali dáreček v podobě pardubického perníku a nejlepší po finále pak zcela speciální ceny ve tvaru velké kuželky a bowlingové koule. Ovšem i tyto kuželky a koule jsou vyrobeny ručně z pravého pardubického perníku. Ne nadarmo se turnaj jmenuje "Perník". 

Nejvyšší nához zahrála Dana Hanušová a jelikož se zde oceňují hned dvě nejlepší ženy po finále, tak jak Dana, tak i Blanka si přišly pro další perníkovou trofej ještě jednou. 

Děkujeme všem za účast a už teď se můžete podívat, jak dopadla kvalifikace a semifinále prosincového turnaje (viz další záložka s výsledky). Vložili jsme i fotky, kde jsou vidět jak nejlepší hráči listopadu, tak i trofeje jako takové.

Dokumenty