Login:
Heslo:
 
Poslední díl Bowlingzone Cupu vyhrála DANA HANUŠOVÁ - více

Poslední díl Bowlingzone Cupu vyhrála DANA HANUŠOVÁ

22.12.2014

Legenda vyhrála v Pardubicích Bowlingzone cup

 

V Pardubicích se ve středu 17.prosince 2014 odehrál poslední letošní turnaj Bowlingzone cup 2014.Do herny si našlo cestu 27 hráčů.Tento prosincový turnaj byl dvojnásobně bodován.  

Po kvalifikaci ,která se hrála na součet 4 her ,hráči z nepostupujících míst odehráli desperádo.Dvojice Jiří Vojíř a Dagmar Tomášková postoupila z desperáda do semifinále.

Semifinále se jako vždy hrálo KO systémem – sedmý proti dvacátému šestému, 8 proti 25 atd.Vítězové z těchto duelů postupovali do finále,kde na ně čekala šestice ,která do finále postoupila napřímo.Finále se hrálo na součet dvou her.

S ne zrovna jednoduchým mazacím schématem si nejlépe poradila Dana Hanušová,která si z herny odvezla 1200 Kč,pohár a ještě cenu za nejlepší ženu turnaje.Na druhém místě skončil Jiří Hindrák,který dostal pohár a 800 Kč.Pro cenu za třetí místo si do Pardubic přijel Vladislav Podzimek.Za to vyfasoval pohár a 500 Kč.

Nejvyšší nához turnaje 279 hodil Ota Gutwirth.

Nejlepším seniorem byl vyhlášen Vladislav Podzimek.

V celoročním žebříčku nejlepších 24 hráčů postupuje do turnaje mistrů,který se v Pardubicích odehraje ve středu 21.ledna 2015.

Celková dotace turnaje bude více jak 30.000 Kč. 

Propozice a mazací schéma budou zveřejněny začátkem ledna 2015.

 

Dokumenty