12.09.2019
Letní Bowlingový 12H Marathone v Pardubicích je za námi a byl skvělý. 💪🤟😀 9 družstev se pralo o cenné trofeje, ale nakonec prémiově zvítězilo nově složené družstvo 🥇SIMPLY THE BEST 🏆. Na druhém skončili 🥈ŠUP HO TAM! a třetí, tradiční účastník 🥉TEAM12. Ani letos ne ...celý článek
Druhý ročník letního PRASOBRANÍ je tu! - více
25.07.2019
Vážení bowlingový přátelé,   po úspěšném prvním ročníku tu máme druhý ročník letního turnaje PRASOBRANÍ! První hrací den se uskuteční už v pondělí 3.6.2019 v 18:00. Další termíny a přihlášení do turnaje najdete na www.obsazovacky.cz.   Na viděnou na drahách,   pořadatelský tým Bowlingzone ...celý článek
Letní prasobraní pokračovalo svým 12 hracím dnem - více
25.07.2019
22.7.2019 se odehrál 12. HD se zúčastnilo osmnáct hráčů, z toho se na turnaji objevilo dalších pět nových tváří.Milan Chvojka – 1234b. vč. HDC. (192,67Ø);  2. místo Ondřej Prekop – 1198b. vč. HDC. (171,67Ø) Nejvyšší nához hracího dne, si na své konto připsal Tento hrací den prozatím nejvíce zam ...celý článek
Denis Kinc vítězí v 3. kvalifikačním dnu Letního Prasobraní - více
19.08.2018
V sobotu 21.7.2018 pokračoval třetí hrací den Pardubického turnaje Prasobraní.Kvalifikace se zúčastnilo 6 hráčů. Celkové pořadí v první desítce se však nezměnilo.Hrací den vyhrál Denis Kinc s průměřem 198,17. Ten i hodil nejvyšší nához dne (235).Na fotce jej dopňuje Šimon Vondráček, který skončil v tento kvalifika ...celý článek
Jan Fidra vítězem 4. HD kvalifikace Letního prasobraní - více
19.08.2018
V pondělí 23.7. se konal 4. hrací den Letního prasobraní na herně Bowlingzone v Pardubicích. Tohoto kvalifikačního kola se zúčastnilo 9 hráčů, avšak nikdo nepronikl do první desítky celkového pořadí.  Vyhrál Jan Fidra s náhozem 1168 vč. hendikepu (průměr 182,67). Je i držitelem nejvyššího náhozu dne 224.Pořadí na prvních tř ...celý článek
Počet záznamů: 374 o stránku zpět   o stránku vpřed 1 2 3 4 ......74 75