Login:
Heslo:
 

Vítězem distanční ligy A, Eva Kincová, distanční ligu B vyhrál Jiří Záhornický

30.06.2015

Výsledky

Liga A: bez prohry se neobešel nikdo, ale přece jenom zde máme menší překvapení, vede Eva Kincová s jedinou prohrou, v patách je jí se dvěma prohrami Milan Jindřišek a Blanka Dušková. Denisovi Kincovi se tentokrát dařilo méně, než tomu bývá zvykem, nicméně i se 3 prohrami se dá v dalším kole ještě docela pracovat. Nejvyšší nához 239 zahrál právě Denis.

ODVETY: senioři byli na svém ME, proto zde chyběli. Eva Kincová své 1. místo udržela s náskokem 2 bodů, i když s nižším průměrem, před Denisem a zaslouženě pobrala prémii. Denis Kinc má na kontě o prohru více a tak mu zůstalo místo druhé. Třetí příčku obsazuje Milan Jindřišek. Pro 4. kolo ligu A opouštějí Blanka Dušková, Robin Mucha a Michal Plodík.

Liga B: "nová duše" Jiří Záhornický překvapila všechny ostatní účastníky ligy. Jiří prohrál jediný zápas a s 12ti body vede tabulku před Danou Hanušovou, která má na kontě 2 prohry. Třetí Fanda Brokeš vede smečku hráčů s hodně vyrovnanými šancemi do druhého kola. Tady se nedá mnoho předvídat, jen snad to, že pokud Jirka Záhorský zahraje stejně jako v prvním hracím dni, má postup do ligy A jistý. Nejvyšší nához ligy a vlastně celého kola o hodnotě krásných 247 totiž nezahrál nikdo iný, než on.

ODVETY: remíza Jiřího Záhornického, a tím zisk 1 bodu z tohoto zápasu, rozhodl o tom, že v lize B vítězí. Druhý Stanislav Nechvátal má totiž o bod méně, ale malinko lepší průměr. V opačném případě by byl vítězem právě on. Třetí místo obsazuje Marie Horáková. Právě tito 3 nejlepší se podívají pro příští kolo do ligy A. Nejvyšší nához celého kola zůstává Jirkovi Záhornickému, jeho hodnota je 247. Moc pěkné...

4. kolo se rozehraje 26.07.15, jako obvykle od 17 hod. Rozpis hráčů do lig naleznete již ve výsledcích 4. kola.

Dokumenty